[Profil]: Kdo je MikeJePan? (dříve Mikael Oganesjan)

Podvodník, lhář, manipulátor a psychicky nemocný jedinec.
Zamčeno
Depotys
Administrátor fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2019 21:09
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

09 dub 2019 21:51

MikeJePan, vlastním jménem Mike Ye Pán (dříve Mikael Oganesjan) narozen 1.3.1997 je český youtuber, podvodník a údajný spolumajitel PojištěníNaPokuty.cz (pojišťovna na pokuty) kterou provozuje Petr Kocourek pod Motoristickou vzájemnou pojišťovnou.

[reklama][/reklama]

Základní informace o MikeJePan:
Vlastním jménem: Mike Pán (Mikael Oganesjan)
Narozen: 1.3.1997
Přítelkyně / manželka: Markéta Šimková
Poznávací znamení: Arménská držka v mikině POHODA vykřikující #NEBUĎMĚŠŤÁK

Osobní životopis Mike Pána:
Od svých 17ti let pracoval jako finanční poradce pro kontroverzní společnost OVB, ve které se naučil obstrukcím a podvodům. Mezi jeho největší kousek patří pojištovací podvod s jeho tehdejším vozidlem značky Aixam.

Po získání řidičského oprávnění sk.B, tedy ve svých 18ti letech začal jezdit pro společnost svého otce jako osobní řidič (taxikář / dročkař), kde rozvážel další vykutálené podvodníčky kteří se paktují s otcem Mikaela Oganesjana (Mike Pána) zapůjčeným starším Mercedesem, kterým se i později pyšnil ve svých prvních videích. Ovšem pouze do doby, než mu bylo vozidlo otcem zabaveno. Mike ovšem do dnes veřejně tvrdí, že Mercedes-Benz byl v jeho vlastnictví a prodal ho vymyšlenému kamarádovi. Kdy následně byl nucen jezdit zapůjčeným vozidlem značky Mini John Cooper Works od pražské autopůjčovny Nonstop Rentcar.

Na začátku roku 2016, přesněji 2.1.2016 odstartoval svou YouTube kariéru na kanále MikeJePan. K prvnímu nárůstu odběratelů jeho kanálu namohl také například youtuber Freescoot (vlastním jménem Jakub Smrek) a šikanování strážníků primárně Městské Policie Prahy 1 - které si Mike Pán zaznamenával na kameru a následně strážníky zesměšňoval na svém youtubovém kanále.

O půl roku později, se o youtubera MikeJePan začala aktivně zajímat nejen televizní média. Vše odstartovalo zveřejněné video s tzv. kopající měšťačkou, vůči které byl Mikael Oganesjan hrubý a údajně na tento popud kopla při silniční kontrole do automobilu ve kterém byl Mikeš zastaven. Bohužel díky tomuto počinu česká a slovenská média zvýšila popularitu a dosah videí Mike Pána.

Mike Pán na sociálních sítích:
Facebook: https://www.facebook.com/mikejepan
Twitter: https://twitter.com/MikeJePan
Instagram: https://www.instagram.com/mikejepan/
LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/mikejepan/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcYSJ9 ... vFw/videos
Twitch: https://www.twitch.tv/mikejepan
Zamčeno
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů