Virtualniprovozovatel.cz - Další podvod MikeJePána

Podvodník, lhář, manipulátor a psychicky nemocný jedinec.
Odpovědět
Depotys
Administrátor fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2019 21:09
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

09 dub 2019 21:55

Podvodník Mike Pán (ex-youtuber), několik měsíců na sociálních sítích avizoval, že připravuje nový byznys projekt. Nyní vše odhalil a samozřejmě nezklamal, představil další pofiderní službu na způsobu pojištění na pokuty. S novou službou - Virtuální provozovatel, která funguje na principu například virtuálních sídel pro společnosti s ručením omezeným, můžete v malém technickém průkazu vozidla mít uvedeného jako provozovatele firmu Mike Pána, údajně všechny přestupky jdou následně nikoliv za vlastníkem vozu, ale za virtuálním provozovatelem.

[reklama][/reklama]

Ovšem pozor...
K těmto praktikám se již vyjádřil v minulém roce soud a jasně řekl, že bude při takových praktikách trestat nikoliv virtuálního provozovatele vozidla, ale vlastníka vozu! Ona služba bude možná chvilku i úspěšně fungovat, než se soudy rozhodnout trestat tak jak mají.

Už jen informace na stránkách této služby, že obhajuje přestupky více jak 45 právníků.. :lol: Už dávno všichni víme, že tým se skládá z Mike Pána (příživník a lůzr), Petra Kocourka (kterého vyhodili snad 5x z právnických fakult po celé republice) a dalších dvou advokátů, kteří mají nižší úspěšnost než FK Teplice při fotbalových utkáních venku.

Opera Snímek_2019-04-10_000443_www.facebook.com.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Depotys
Administrátor fóra
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2019 21:09
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

11 dub 2019 22:53

MikeJePan si zaplatil službu KritikaWebu.cz od Filipa Nováka, který točí na youtube videa o marketingu, webových stránkách apod. Pro mě jako fanouška a pravidelného sledovatele Filipa vcelku zklamání, tuplem když ví co za zmrda Mike a Petr Kocourek (čti Kočička) jsou. Nejvíce mě zarazila Filipův výrok:
Citace Filipa píše:Proč bych se měl chtít chránit před přestupkama, to zní jako bych je chtěl dělat..
Ty vole, Filipe! A kdo myslíš, že pojištění na pokuty, virtuální provozovatel a další ty jejich sračky využívá? Mladý a idioti za volantem co si myslí, jak jsou nedotknutelní a přitěžují všem okolo. Pak chceš něco řešit třeba na správním orgánu a čekáš na zahájení řízení dva roky běžně (vlastní zkušenost a to nejsem z tak velkého města). Až tebe nebo někoho z tvého okolí nedej bože takový pojištěný zmrd třeba srazí autem jsem zvědav jak budeš hodnotit.. Zklamání, tuhle zakázku jsi kvůli pár stovkám mohl klidně odmítnout a křivonohého Mika poslat to prdele.

Odkaz na celý záznam streamu z kritiky webu virtualniprovozovatel.cz
https://www.youtube.com/watch?v=77j-dwjceR8
https://www.youtube.com/watch?v=77j-dwjceR8
https://www.youtube.com/watch?v=77j-dwjceR8
Odpovědět
  • Informace
  • Kdo je online

    Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů